Προσωρινή κατάταξη: Βρέφη Μυτιλήνη

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ
Α’ Βρεφονηπιακός Σταθμός (Βρέφη)
Α/Α Επώνυμο Γονέα Όνομα Γονέα Επώνυμο παιδιού Όνομα παιδιού Κωδικός αίτησης
1 ΒΕΛΟΥΤΣΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΘΕΡΑΠΩΝ 1345
2 Κριπιντηρης Θεμιστοκλής Κριπιντιρης Θεόδωρος 1095
3 ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΓΩΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1078
4 ΜΕΤΑΞΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΣΟΥ ΑΚΟ 1248
Δ' Βρεφονηπιακός Σταθμός (Βρέφη)
Α/Α Επώνυμο Γονέα Όνομα Γονέα Επώνυμο παιδιού Όνομα παιδιού Κωδικός αίτησης
5 ΠΕΡΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΡΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1065
6 Αγριτέλλη Ταξιαρχούλα Αγριτέλλης Μιχαήλ Ταξιάρχης 1151
7 Γλεντή Δήμητρα Πουλημάς Αριστείδης 1319
8 ΚΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ VASHO ΚΟΥΤΣΗΣ ΑΡΗΣ 1400
Βρεφικός Σταθμός «Μαρία Αμπατζή» (Βρέφη)
Α/Α Επώνυμο Γονέα Όνομα Γονέα Επώνυμο παιδιού Όνομα παιδιού Κωδικός αίτησης
9 ΚΟΛΥΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΥΦΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1306
10 ΓΛΕΖΈΛΛΗ ΜΑΡΊΑ ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1286
11 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΓΑΛΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑ- ΚΥΡΙΑΚΗ 1361
12 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΓΑΛΑΝΙΔΟΥ ΛΟΥΙΖΑ-ΝΙΚΟΛΙΝΑ 1362
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
 
Α/Α Επώνυμο Γονέα Όνομα Γονέα Επώνυμο παιδιού Όνομα παιδιού Κωδικός αίτησης
13 ΓΡΙΠΠΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1061
14 Χατζημανωλη Μαριαμενη Θεοφανοπούλου-Πέζερ Σοφια 1037
15 Αθανασιάδου Κωνσταντίνα Μαρία Βούρος Χαράλαμπος Άγγελος 1358
16 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1226
17 ΚΡΟΤΣΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΩΤΗΡΧΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1010
18 ΣΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1279
19 ΠΥΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1107
20 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΑΝΩΛΙΑ ΘΗΛΥ 1090
21 Παπαδοπουλου Γιαννούλα Βασιλελλη Άννα ελενη 1366
22 ΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1308
23 ΚΑΝΑΡΟΥ ΑΡΓΥΡΏ ΚΑΡΑΛΟΥΔΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1013
24 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΝΙΚΑΝΩΡ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 1063
25 ΜΠΑΣΤΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΤΑΡΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1181
26 ΓΡΗΜΠΥΛΑΚΟΥ ΛΙΝΑ ΚΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1333
27 ΔΕΪΛΟΓΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΕΪΛΟΓΚΟΥ ΚΛΕΙΩ 1048
28 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΣΙΑΦΙΤΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1315
29 ΤΣΟΛΑΚΗ ΝΕΡΑΤΖΙΑ ΖΕΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1363
30 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΤΡΗΣ Αβαπτιστο 1158
31 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1367
32 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1385
33 ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1332
34 ΔΑΦΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΦΙΩΤΗ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΘΗΛΥ 1272
35 ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΣΠΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1237
36 Δημας Λάμπρος Δημας Αθανάσιος 1130
37 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΜΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1320
38 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΜΠΟΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 1321
39 ΚΟΝΤΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΑΣΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1064
40 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1278
41 ΜΠΟΣΔΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΣΔΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1182
42 Τριγγος ιωαννης τριγγος κωνσταντικος 1372
43 ΡΟΔΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΥ ΣΑΠΦΩ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1263
44 Δημολιου Βασιλική Σχοινάκη Μαρία Ελένη 1397
45 Καλλιγαρόπουλος Κωνσταντίνος Καλλιγαρόπουλος Χαράλαμπος 1211
46 Κάναρου Μαρία Κουτσιούκης Παναγιώτης 1046
47 ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΣΚΕΥΟΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1041
48 ΝΟΥΛΕΛΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1295
49 ΝΟΥΛΕΛΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1294
50 ΚΛΕΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΔΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1034
51 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 1288
52 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1222
53 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1075
54 ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γκαρελης Παναγιώτης 1205
55 ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γκαρέλη Ηλιάνα - Γαβριέλα 1206
56 KERKUKU ΤΙZJΑΝΑ ΣΟΥΛΗ AΓΓΕΛΟΣ 1079
57 Sela Gazmir Sela Klea 1381
58 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Σωκρατης ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1099
59 ΚΑΜΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΑΤΣΟΥ ΚΛΕΙΩ - ΓΑΒΡΙΕΛΑ 1192
60 ΔΑΣΟΥ ΚΑΜΕΛΙΑ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 1087
61 ΝΤΑΓΙΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ-ΚΥΡΙΑΚΗ 1398
62 ΔΑΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΩΡΙΑΤΕΛΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1275
63 ΑΛΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΒΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 1185
64 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1210
65 Χιλε Όλγα ΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1133
66 ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΤΣΑΡΑΜΥΡΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1236